Mokyklų naujienos, Naujienos, Renginiai

[Vilniaus Universitetas-lap 24d]Konferencija 2023

Mieli kolegės ir kolegos!

Kaip ir kasmet, Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija artėjančios Prancūzų kalbos mokytojų dienos proga organizuoja rudeninę konferenciją „Nous, professeurs de FLE, créons l‘avenir

Konferencijoje Jūsų lauksime lapkričio 24 d. Vilniaus universiteto Domus Philologiae V. Krėvės (118) auditorijoje Universiteto g. 5.

Šios konferencijos tikslas – suburti Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų bendruomenę, kad kartu atrastume ir dalintumėmės gerosiomis patirtimis apie skaitmenines mokymo priemones, nepamiršdami įvertinti ir Istorijos svarbos prancūzų kalbos pamokose, semsimės idėjų perteikti savo žinias mokiniams naujais ir žaismingais būdais. Konferencijos metu paskaitas skaitys ekspertai iš Prancūzijos, Maroko ir Lenkijos universitetų. Teorines žinias pastiprinsite praktinių užsiėmimų dirbtuvėse, kuriose ypatingai laukiame tiek patyrusių, tiek pradedančių mokytojų.

Siekiame, kad kasmetinė rudens konferencija taptų ne tik proga prasmingai paminėti Prancūzų kalbos mokytojų dieną, bet ir erdve kurti naujas pažintis ir stiprinti bendruomenės ryšius. Todėl kviečiame iki lapkričio 18 d. užpildyti registracijos formą ir kvietimu į konferenciją pasidalinti su savo kolegomis.

Registracijos forma

Konferencijos dalyviai gaus pažymėjimus už dalyvavimą kvalifikacijos kėlimo renginyje. Konferencijos programa pasidalinsime nuo lapkričio 13 d.

Iki susitikimo!

Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *