Konkursai, Naujienos, Renginiai

Konkursas „Lietuvos miesto pristatymas prancūziškai”

Kviečiame visus mokinius ir studentus kartu su savo mokytojais ir dėstytojais dalyvauti mūsų asociacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos miesto pristatymas prancūziškai

Konkurso sąlygos : 

4-12 klasių moksleiviai ir studentai kartu su savo vadovais kviečiami pristatyti Lietuvos miestus ir miestelius prancūzų kalba. Dalyviai turi galimybę pasirinkti bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį, išskyrus Lietuvos sostinę Vilnių. Teksto ilgis turi būti nuo 1200 iki 2500 spaudos ženklų (be tarpų). Tekstas renkamas prancūzų kalba, kompiuteriu, Times New Roman šriftu, raidžių dydis 12, tarpai tarp eilučių 1,5. Rekomenduojame į tekstą įterpti pristatomo Lietuvos miesto ar miestelio nuotrauką arba iliustraciją. Pristatyme turi atsispindėti miesto/miestelio istorija, kultūra ir geografija. 

Konkurso dalyvių tekstų lauksime nuo kovo 1 d. iki kovo 18 d. el. paštu concours.alpf@gmail.com, laiško temoje nurodant konkurso pavadinimą.

Vertinimo kriterijai: teksto ir informacijos pateikimo išsamumas, atitikimas aukščiau nurodytiems kriterijams, prancūzų kalbos taisyklingumas ir pristatymo originalumas. 

Konkurso rezultatai : konkurso tekstai bus paskelbti Prancūzų kalbos mokytojų ir dėtytojų asociacijos (ALPF) svetainėje, Facebook paskyroje bei IFprofs tinkle Tarptautinės frankofonijos dienos proga, t.y. kovo 20-ąją. Konkurso rezultatai bus paskelbti kovo 31 d. Visi dalyviai gaus konkurso dalyvavimo pažymėjimus, o trys geriausieji darbai bus apdovanoti vertingais prizais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *