Konkursai, Naujienos

Bon anniversaire Vilnius !

Kviečiame visus mokinius ir studentus kartu su savo mokytojais ir dėstytojais dalyvauti mūsų asociacijos organizuojamame konkurse „Sveikinimas Vilniui su 700-uoju gimtadieniu“.

Konkurso sąlygos : 

6-12 klasių moksleiviai ir studentai kartu su savo mokytojais/dėstytojais  kviečiami parašyti sveikinimą Vilniui prancūzų kalba. Teksto ilgis nėra ribojamas. Tekstas renkamas prancūzų kalba kompiuteriu arba rašomas ranka, pageidaujama formos ir turinio atlikimo darna, idėjos įgyvendinimo kūrybiškumas.

Konkurso dalyvių sveikinimo tekstų lauksime nuo kovo 1 d. iki balandžio16 d. el. paštu alpf2023@gmail.com, laiško temoje nurodant konkurso pavadinimą.

Vertinimo kriterijai: teksto pateikimo išsamumas, prancūzų kalbos taisyklingumas ir originalumas, estetiškumas, tikslinis meninių raiškos priemonių ir technikų naudojimas.

Konkurso rezultatai : originaliausi sveikinimai bus paskelbti Prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos (ALPF) svetainėje, Facebook paskyroje. Konkurso rezultatai bus paskelbti balandžio 28 d. Visi dalyviai gaus konkurso padėkas, o geriausieji darbai bus apdovanoti rėmėjų prizais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *