Naujienos, Renginiai

[Liepos 03d-05d] Vasaros Universitetas 2023 « Notre patrimoine – Notre trésor »

Mieli kolegės ir kolegos!

Kviečiame jus į Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos organizuojamą vasaros universitetą „Mūsų paveldas – mūsų turtas“.

Mokymai vyks liepos 3-5 d. 2023 m. nuotoliniu būdu platformoje ZOOM Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto aplinkoje.

Šio vasaros universiteto tikslas – suburti Lietuvos prancūzų kalbos mokytojus ir dėstytojus su jų kolegomis iš viso pasaulio tam, kad kartu gilintumėmės į paveldo svarbą istoriniais, kultūriniais, kalbos ir lingvistiniais aspektais. Tai bus nuostabi galimybė mums visiems pabūti kartu, kad galėtume įdomiai ir prasmingai pradėti vasaros atostogas. Tai taip pat proga, leidžianti geriau susipažinti vieniems su kitais, kooperuotis ir kurti bei paminėti artėjančią liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną.

Vasaros universiteto metu galėsite dalyvauti diskusijose su ekspertais iš užsienio: Prancūzijos, Maroko, Lenkijos, Estijos. Lietuvos ekspertai ves dirbtuves, kurių metu galėsite praturtinti savo žinias gramatikos, dailės, muzikos ir literatūros srityse. Visi universiteto dalyviai gaus pažymėjimus, įrodančius jų dalyvavimą vasaros universitete, keliant kvalifikaciją, už kuriuos prašome pervesti 3 eurus pažymėjimo išdavimo mokestį bei užsiregistruoti iki liepos 1 dienos.

Lauksime visų frankofonų ir frankofilų bei būsime dėkingi, jei pasidalinsite šia informacija su savo kolegomis.

Vasaros universiteto programą atsiųsime vėliau, o registracijos nuorodą kartu su pervedimui reikalinga informacija galima rasti apačioje.

Registracijos nuoroda

Iki susitikimo!

Vasaros universiteto „Mūsų paveldas – mūsų turtas“ organizacinis komitetas.

PS. Universiteto dalyviai, neišklausę 80 % kurso, negaus pažymėjimo apie dalyvavimą vasaros universitete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *